Пожалуйста включите поддержку работы со скриптами.

Новини

7.07.2013     
7 липня 2013 року в літературній вітальні бібліотеки відбувся тематичний вечір «На Івана, на Купала листячко рвала», присвячений святу Івана Купала. На вечорі були присутні поети: Азат Ахмеров, Володимир Черевко, Лідія Кутова, Олена Негой, Тамара Анохіна, Людмила Пастушок, Людмила Ізюмець, Віктор Мисик, Микола Ушаков, Ганна Сиромятникова, Наталя Галкіна, Людмила Бражнікова, читачі та гості бібліотеки.
Свято Івана Купала відзначають не тільки в Україні, але й в Білорусії та Росії. Це слов’янське свято, пов’язане з літнім сонцестоянням. Зазвичай, в цей день дівчата плетуть віночки з польових квітів, готують головні атрибути свята – Купало та Марену.
Під час проведення свята поетеси клубу «Лотос» плели віночки, прикрашали символічну Марену, співали купальських пісень разом із співачкою Клавдією Аршук та за участю барда Катерини Ляшенко. Протягом вечора звучали вірші, присвячені святу Івана Купали:
До заходу була підготовлена книжкова виставка з фонду бібліотеки, на якій експонувалися численні книжкові та періодичні видання про стародавнє традиційне свято.

Cайт вiдвiдало 2397971