Пожалуйста включите поддержку работы со скриптами.

Новини

14.07.2013     
14 липня 2013 року в літературній вітальні бібліотеки відбулася презентація книги Людмили Логоши-Дубограй та Олександра Морозова «Бежало детство по дорожке». На заході були присутні донецькі поети, читачі та гості бібліотеки.
Ім’я Людмили Логоши-Дубограй добре відоме не тільки на Донеччині, але й поза її межами. Поетеса друкувалася в багатьох колективних збірках донецьких авторів, на сторінках журналу «Россыпь», у збірках серії «Творчі сили України» та ін. Вона є дипломантом фестивалю «Город дружбы приглашает» у номінації «Стихи для детей», членом Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України».
Книга «Бежало детство по дорожке» знайомить читачів з віршами Людмили Андріївни, присвяченими дошкільнятам та дітям шкільного віку. Її вірші легко сприймаються і дорослими, і наймолодшими читачами.
У збірці також представлені казки Олександра Морозова під загальною назвою «Козявочки – букашечки».
Олександр Морозов – поет, письменник, видавець, лауреат численних фестивалів, літературних премій ім. В. Сосюри, Б. Грінченка, «Серебрянный стрелец». Його обрано «Королем поетів – 2012» Грушинського фестивалю. Він є організатором Всеукраїнського пісенно-поетичного турніру «Лицарі слова». За внесок у розвиток російської літератури нагороджений медаллю М. Шолохова.
Протягом вечора лунали музичні твори, у виконанні донецької композиторки Олени Пікус.
У кінці заходу прозвучали пісні у виконанні Клавдії Аршук та бардів Сергія Маслюка, Катерини Ляшенко.

Cайт вiдвiдало 2397887