Пожалуйста, включите поддержку работы со скриптами.

Ресурси доступні у локальній мережі бібліотеки

 • «Нормативні акти України»
  Повнотекстова база даних містить 270 тис. документів. Це не тільки повна нормативна база, а й судова практика, консультації, коментарі, зразки документів, бланків звітності, словник термінів, довідник органів влади, каталог справ про банкрутство, нормативно-довідкові таблиці, моніторинг законодавства, тематичні класифікатори тощо. Перелік документів, що входять до системи.
  Скористатись БД «Нормативні акти України» можна в кім. № 2. Користування БД платне. З 2007 р. доступ до БД на корпоративних засадах надають також бібліотеки Донецької області: Донецька обласна бібліотека для юнацтва, Артемівська, Горлівська, Дзержинська, Дружківська, Костятинівська, Макіївська, Маріупольська центральні міські бібліотеки, Амвросіївська, Волноваська центральні районні бібліотеки.
 • «Российская национальная библиграфия»
  Універсальна база даних Читачам бібліотеки пропонуємо скористатися в приміщенні бібліотеки понад 2 млн записів російської бібліографії з усіх галузей знань від 21,5 тис. видавництв за період з 1998 до 2007 рр. Пошук можна проводити за всіма бібліографічними покажчиками Російської книжкової палати.
  Книжная летопись - еженедельно
  Летопись газетных статей - еженедельно
  Летопись журнальных статей - еженедельно
  Летопись авторефератов диссертаций - ежемесячно
  Летопись рецензий - ежемесячно
  Летопись изоизданий - ежеквартально
  Нотная летопись - ежеквартально
  Картографическая летопись - ежегодно Консультації з використання бази даних можна отримати в інформаційно-бібліографічному відділі (кім. № 12). Користування БД платне, за винятком науковців.

 • БД Інституту наукової інформації з суспільних наук (ІНІСН) Російської академії наук та БД Всеросійського інституту наукової і технічної інформації (ВІНІТІ)
  З 1996 р. на CD-ROM, а з 2004 р. – доступ у режимі on-line. Користування БД платне, за винятком науковців.

Polpred.com. Огляд засобів масової інформації. Архів важливих публікацій формуeтся вручну. База даних з рубрикатором: 53 галузi / 600 джерел / 9 федеральних округів Російської Федерації / 235 країн і територій / головні матеріали / статті та інтерв’ю 7000 перших осіб. Щодня отримуємо тисячу новин; повний текст російською мовою, мільйон кращих сюжетів інформаційних агентств і ділової преси за останні 15 років. Пошук з налаштуваннями. Експорт у Word файли сотень статей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах.