Пожалуйста, включите поддержку работы со скриптами.

Наші проекти:

  • Інформаційний портал Донеччини

    Iнформацiйний портал Донеччини (IПД) — вiртуальний регiональний iнформацiйний ресурс у мережi Iнтернет. Мета розробки порталу - акумуляцiя iнформацiйних ресурсiв та надання до них доступу користувачам мережi Iнтернет. Реалiзацiя проекту вiдбувається в рамках програми Мiнiстерства культури i мистецтв України «Створення регiональних корпоративних iнформацiйних порталiв та iнформацiйних центрiв на базi регiональних обласних унiверсальних бiблiотек (2001-2003)» На нинішній час існує дві версії Порталу - законсервована версія від 2004 року та діюча версія.

  • Донецьке регіональне відділення Української бібліотечної ассоціації

    Донецьке обласне відділення Української бібліотечної асоціації (ДОВ УБА) – громадська організація, яка створена у 1990 році і зареєстрована у 2001. Основна мета всебічне сприяння розвитку бібліотечної справи Донеччини та захист соціальних прав бібліотекарів. На сайті представлено різноманітну інформацію про діяльність ДОВ УБА та електронні каталоги найбільших бібліотек Донеччини..

  • Window on America

    Центр "Вікно в Америку", створений у 2002 році за сприяння Посольства США в Україні, пропонує сучасну колекцію книжок, компакт-дисків, фільмів про американську культуру, історію, державний устрій, бізнес та освіту. Центр є місцем організації виставок, показу фільмів, проведення семінарів та інших заходів, що сприяють розвитку взаєморозуміння та дружніх стосунків українців та американців. При центрі працює англійський розмовний клуб та відеоклуб. Представлено інформацію про діяльність та проекти центру.