Пожалуйста, включите поддержку работы со скриптами.

Донецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Н.К. Крупської

Відповідно до Закону України “Про бібліотеки і бібліотечну справу” від 27 січня 1995 року та Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури і мистецтв, заснованими на державній та комунальній формі власності” від 12 грудня 2011 року № 1271 бібліотека надає платні послуги.

Повернутися

______________________________________________

Індексування книг за системою ББК і визначення авторського знаку

Науковці, викладачі й студенти можуть отримати код Бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) і авторський знак на окремі видання та статті до наукових збірників.
Для якісного виконання послуги бажано представити текст статті чи розширену анотацію на видання.
Послугу надає відділ обробки документів і організації каталогів (2-й поверх, кім. 8).

Повернутися

_____________________________________________

 Користування персональним комп’ютером

Комп’ютери та комп’ютерні технології впевнено увійшли в повсякдення людини, ставши не просто робочим інструментом, а й популярним видом дозвілля.
Тому для користувачів бібліотеки пропонуються послуги:

  • використання комп’ютера з навчальною, освітньою метою та ін.

  • сканування текстів, графічних та кольорових зображень

  • роздрукування інформації на лазерному принтері

  • запис на диски

Книги і періодичні видання на СD-дисках, наявні в бібліотеці (їх перелік надано в електронному каталозі бібліотеки), представлені у медіа-центрі бібліотеки, кім 11 а. (2-й поверх).

Повернутися

_____________________________________________

 Обслуговування по міжбібліотечному абонементу

Якщо користувач звернувся до бібліотеки і не знайшов необхідного видання, він може скористатись послугами міжбібліотечного абонемента (МБА), який задовольняє потреби читачів бібліотеки в літературі, шляхом замовлення її в інших бібліотеках. Також МБА виконує замовлення від інших бібліотек і організацій усіх систем і відомств незалежно від форм власності.
Для якісного обслуговування необхідно правильно заповнити бланк-замовлення!
Для того, щоб замовити видання, яке відсутнє в нашій бібліотеці, необхідно звернутись до галузевих відділів (читальних залів) і заповнити бланк-замовлення по МБА.
Сектор МБА замовляє для абонентів документи з фондів інших бібліотек України та СНД. Читачі сплачують тільки поштові витрати. Літературою, яка надійшла по МБА, користуються виключно в читальних залах бібліотеки. Якщо користувач мешкає в іншому населеному пункті області, йому необхідно звернутись до найближчої бібліотеки за місцем проживання і також заповнити бланк-замовлення встановленого зразка. Після чого необхідне видання буде надіслане.
Бібліотеки, підпорядковані Міністерству культури України, обслуговуються безкоштовно. Для бібліотек і організацій інших систем і відомств послуги МБА надаються на підставі Угоди про співробітництво.

Послуги надає Короткіх Лариса Борисівна (2-й поверх, кім. 2)

Повернутися