Пожалуйста включите поддержку работы со скриптами.

Вітання генерального директора бібліотеки

Вітаємо Вас і запрошуємо на сайт Донецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Н. К. Крупської – найбільшої в Донбасі! Сайт знаходиться на стадії формування, тому ми із задоволенням дослухаємось до всіх зауважень і пропозицій щодо його наповнення.
Найбільша бібліотека Донбасу має славетну історію. Сьогодні це сучасна науково-інформаційна установа, регіональне сховище творiв друку (приблизно 1 млн 700 тис.), доступне всім категоріям населення (щодня відвідують бібліотеку більше 1 тис. читачів). Обслуговування в бібліотеці здійснюється з використанням нових інформаційних технологій. Бібліотека перша серед обласних приєдналась до глобальної мережі Iнтернет (off-line – 1993 р., on-line – 1996 р.) за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Вiдродження", Фонду "Євразія", Агентства міжнародного розвитку США (USAID).
Переважна більшість інформаційно-бібліотечних процесів: обслуговування читачів, комплектування, обробка літератури – здійснюються у автоматизованому режимі. У бібліотеці створена локальна комп'ютерна мережа, що об'єднує 106 комп'ютерів. Доступ до Iнтернету для читачів надається з 14 робочих місць.
У бібліотеці працює інформаційний центр «Вікно в Америку», Центр європейської інтеграції, медіа-центр. Створюється інформаційний портал Донеччини, який містить інформаційні ресурси регіону. Бібліотека координує роботу зі створення електронних зведених каталогів бібліотек області.
Співпраця з багатьма організаціями і приватними особами різних країн світу дозволяє бібліотеці проводити книгообмін і одержувати літературу в дарунок. Тож запрошуємо Вас до співробітництва і будемо вдячні, якщо Ви запропонуєте нам книги для книгообміну або в подарунок, навіть якщо це буде одна книга. Будемо раді Вашій участі в семінарах, науково-практичних конференціях та інших заходах бібліотеки, допомозі у використанні нових інформаційних технологій, підвищенні кваліфікації наших співробітників. Усі Ваші пропозиції щодо роботи бібліотеки будуть розглянуті вчасно і дуже уважно.
Бажаємо приємно провести час і почерпнути багато корисної інформації з нашого сайту. Ми впевнені, що життя таке прекрасне і принесе Вам тільки радість, чого Вам щиро бажаємо!

З повагою,
генеральний директор бібліотеки
засл. працівник культури України
Людмила Новакова

Cайт вiдвiдало 2427914