Пожалуйста, включите поддержку работы со скриптами.

Новини

08.04.2014

Mузична зустріч "Творча родина – талановита дитина"

8 квітня 2014 року у відділі мистецтв відбулась музична зустріч з циклу «Творча родина – талановита дитина». Ідея проекту належить кандидату мистецтвознавства, професору Галині Пилипівні Глазуновій. Минулого року в музичній вітальні читачі бібліотеки захоплювалися неймовірно талановитою грою обдарованих дітей. Часто такі діти змалечку ростуть у атмосфері мистецтва. Саме з такою дівчинкою, яка виросла за лаштунками Донецького національного академічного театру опери і балету ім. А. Б. Солов’яненка, слухаючи спів та гру своїх батьків, познайомились читачі відділу.

Лія Бочарова вирішила стати скрипачкою та балериною. Вона навчається в 4 класі Донецької обласної спеціалізованої музичної школи-інтернату для обдарованих дітей та в 1 класі Донецької школи хореографічної майстерності Вадима Писарєва. Родина Бочарових запропонувала слухачам вишукану концертну програму камерних вокальних та інструментальних творів. Лія зосереджено та віртуозно виконала класичні скрипкові твори: «Ларго» Ф. Верачіні, «Елегію пам’яті Т. Г. Шевченка» М. Лисенка, «Мелодію» Я. Скорика, «Одвічний рух» О. Литвинова. Акомпанувала на фортепіано юній скрипачці досвідчений музикант Ольга Соловйова.

У виконанні Ірини Бочарової (сопрано) в ансамблі з Ольгою Щепетновою (фортепіано) пролунали арії А. Вівальді, та вперше у Донецьку слухачі мали змогу почути маловідомі романси Миколи Черепніна на вірші Ф. Тютчева, М. Лермонтова, І. Лялечкіна, А. Голеніщева-Кутузова, А. Фета, К. Бальмонта. Ведучим програми виступив Костянтин Бочаров. Публіка вітала музикантів бурхливими оплесками та висловила побажання творчих успіхів родині.

Усім присутнім була надана можливість ознайомитись з унікальним нотним фондом та рідкісними музичними та відеозаписами з фонотеки відділу.