Пожалуйста, включите поддержку работы со скриптами.

Новини

02.06.2014

Bиставка-хобі «Чарівний світ мистецтва рукоділля»

2 червня 2014 року у відділі документів з економічних, технічних і сільськогосподарських наук відкрилась виставка-хобі «Чарівний світ мистецтва рукоділля», присвячена Міжнародному дню в’язання на публіці. Це свято – одне з числа нових, сучасних та оригінальних, його відзначають у 2-гу суботу червня (у 2014 році – 14 червня). Міжнародний день в’язання на публіці було започатковано у Парижі рукодільницею Даніель Лендес. Зазвичай у цей день в’язальниці всього світу збираються у громадських місцях (парках, скверах, на бульварах тощо) та демонструють своє мистецтво, намагаючись зробити його популярним і залучити до своїх лав якомога більше неофітів. Також за традицією під час цього свята прийнято організовувати виставки в’язаних виробів, модні дефіле, майстер-класи.

На виставковому стенді представлені видання, присвячені різним видам, методам та технікам в’язання, а також готові в’язані авторські вироби рукодільниць-користувачів бібліотеки (в тому числі членів клубу мереживоплетіння та в’язання «Чарівниця»), подаровані відділу або люб’язно надані для проведення експозиції. Таким чином, відвідувачі виставки мають змогу не лише ознайомитись з теорією, а й побачити на власні очі результат процесу в’язання: вишукані серветки, ажурні комірці, літній капелюшок тощо. А стильну блакитну шаль та медальйон з синіми стразами можна навіть приміряти.

Ми сподіваємося, що краса і майстерне виконання виробів привернуть увагу відвідувачів виставки до аматорського в’язання. А для тих, хто вирішить присвятити свій вільний час цьому мистецтву, у нагоді стануть практичні поради, які всі захоплені знайдуть в книгах з рукоділля, представлених на виставці. Тематика видань досить широка: всі техніки в’язання дротиками, гачком, голкою, виделкою, плетіння ажурного мережива, виготовлення предметів одягу, аксесуарів, іграшок, сувенірів тощо. Також до уваги користувачів ілюстровані популярні журнали «Сабрина», «Sandra», «Валя-Валентина», «Ручные чудеса», «Дуплет», «Веселые петельки», «Diana креатив».

Виставка триватиме до 22 червня.