Пожалуйста, включите поддержку работы со скриптами.

Новини

12.06.2014

Колектив Донецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Н. К. Крупської висловлює щирі співчуття у зв’язку зі смертю Олега Михайловича Федорова

Колектив Донецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Н. К. Крупської висловлює щирі співчуття у зв’язку зі смертю Олега Михайловича Федорова, людини з великим серцем, яка уміла ділитися своїми ідеями й справами.

Ми знали Олега Михайловича як засновника першого в державі Історико-літературного музею українського поета, правозахисника, Героя України Василя Семеновича Стуса.

Усю нелегку роботу з організації музею Олег Михайлович виніс на своїх плечах. Збору матеріалу про письменника Олег Федоров присвятив більше 15 років життя: листувався з родичами, соратниками і друзями поета, збирав особисті речі, листи, рукописи віршів Василя Семеновича.

Через десятиліття діяльності музею на громадських засадах Олег Михайлович був змушений шукати підтримки держави. Після його звернення до влади з проханням передати зібрані матеріали в дар державі, було прийнято рішення створити при Донецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Н. К. Крупської на їх основі літературний музей Василя Стуса.

Нам було важко прийняти звістку про смерть Олега Михайловича. Ми щиро співчуваємо його рідним і близьким, друзям, колегам. Для нас він назавжди залишиться прикладом людини великої душі і великої відповідальності.

Колектив бібліотеки