Донецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Н.К. Крупської

українська | русский | english

Календар знаменних і пам'ятних дат Донецької області
2007 рік

Календар знаменних і пам'ятних дат Донецької області. 2007 рік / Донец. обл. універс. наук. б-ка ім. Н.К. Крупської; Уклад. І.В. Гайдишева; Ред. О.В. Рязанцева; Наук. ред. О.В. Башун, канд. пед. наук. – Донецьк: Схід. вид. дім, 2006. – 76 с.

Щорічне видання "Календар знаменних і пам'ятних дат Донецької області" містить інформацію про визначні та пам'ятні події історії, політичного, економічного, культурного життя регіону, ювілеї видатних уродженців краю і тих осіб, чиє життя і діяльність пов'язані з Донеччиною. Всі дати наведені за новим стилем. До окремих дат подаються довідки і списки літератури. Перелік дат, наданих у "Календарі…", не завжди претендує на повноту і точність, бо має місце різночитання фактичних матеріалів у різних документах і друкованих джерелах. Дати смерті окремих осіб, включених в календар, не встановлено у зв'язку з відсутністю цієї інформації у друкованих джерелах. Адресується бібліотечним, музейним, клубним працівникам, вчителям, краєзнавцям та іншим категоріям читачів на допомогу в підготовці до відзначення знаменних і пам'ятних дат. Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: 83055, м. Донецьк, вул. Артема, 84, Донецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Н.К. Крупської, відділ краєзнавчої літератури та бібліографії.

* Матеріали до знаменних і пам’ятних дат державного значення див. у щоквартальному “Календарі знаменних і пам’ятних дат” (К.: Нац. парламент. б-ка).

Укладач:
І.В. Гайдишева

Редактор:
О.В. Рязанцева

Науковий редактор:
О.В. Башун,
кандидат педагогічних наук

Комп'ютерний набір:
Н.В. Ліщинецька, В.Є. Яковенко

© 1996-2005 Donetsk State Library